• gedurende de Veertigdagentijd elke vrijdagmiddag om 15.00 uur in de St. Martinuskerk de Kruisweg wordt gebeden?
 • er met enkele weken vertraging de week na vastelaovend echt wordt begonnen met de nieuwe geluidinstallatie in de Martinuskerk. Er wordt ook een camera geïnstalleerd waarmee we in de toekomst kerkTV kunnen gaan uitzenden.
 • door de storm van afgelopen weken er voor 10.000 euro schade is ontstaan aan het dak van de H.Hartkerk. Komende weken zal begonnen worden met de reparaties. Ook is er aan de klokken en het uurwerk dusdanige schade ontstaan dat deze voorlopig niet meer in gebruik kunnen worden gesteld. We wachten op een offerte van de kosten voor herstel.
 • het zeer uitzonderlijk is dat op zeer kleine afstand van elkaar twee kapellen zijn waar het uitgestelde Allerheiligste wordt aanbeden? Zowel bij de Roze Zusters als bij de Oude Munt is de kapel overdag geopend voor stil gebed.
 • u binnenkort in de kerk weer de huispaaskaarsen 2018 kunt bestellen?
 • we ook op facebook te volgen zijn: https://www.facebook.com/rkdebestte
 • Door ons leuk te vinden, blijft u op de hoogte van de actualiteit in onze parochiefederatie er op aanvraag voor groepen een rondleiding in de St. Martinuskerk kan plaatsvinden?
  U kunt hiervoor contact opnemen met de koster.
 • het mogelijk is mensen blij te maken met een Kerkcheque? Deze cheque geeft de ontvanger de gelegenheid om op kosten van de schenker een mis te laten lezen. Meer info op het Parochiekantoor.
 • de Mariakapel van de H.Hartkerk, St. Martinuskerk, Schutterijmuseum en St. Urbanuskerk dagelijks open is, evenals het kapelke van Geloë? U kunt er steeds binnenlopen en een kaarsje ontsteken.
 • het Victorfonds nog steeds actief in onze parochiefederatie en dit jaar al 10 jaar bestaat. Wekelijks worden mensen geholpen met brood- en groente waardebonnen voor de markt op zaterdag.
 • Dat Pastoor vanaf 7 februari iedere woensdagmiddag van 14.30 uur tot 16.00 uur spreekuur houdt in de sacristie van de Urbanuskerk in Belfeld. U kunt hier vrij binnenlopen.
 • er geloofsavonden zijn? Het gaat over geloofsverdieping. De volgende geloofsavonden zijn 19 februari (ivm Carnaval 12 februari geloofsavond is verplaats), 12 maart, 9 april en 14 mei 2018. Bongerdstraat 2, om 19.30 uur. Aanmelden kan via parochie-centrum@rkdebestte.nl.
  Van harte welkom!